Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerine en uygun çözümleri geliştirerek her aşamada memnuniyeti sağlayan ‘ECC ENGİNEERİNG CONSTRUCTİON COMPANY’ üretim ve hizmet sürecindeki profesyonel, titiz, düzenli, iş güvenlik kurallarına uygun çalışması ile siz değerli müşterilerimize çözüm ortağı olmayı vadediyor.

Misyonumuz

ECC Otomasyon , gerek yurtiçi gerekse yurtdışında müşteri odaklı çalışmayı ilke edinerek endüstriyel projelerde istenilen hizmetleri yüksek kalitede gerçekleştirmektedir.

Farklı projelerin farklı ihtiyaçlara gereksinimi olduğundan hareketle; planlarımızı güvenlik, kalite ve müşteri ihtiyaçlarına göre en doğru şekilde belirliyoruz.

ECC Otomasyon, bir tesisin relokasyon & işletme ve bakım süreçlerinde ihtiyaç duyacağı tüm hizmetleri tek çatı altında birleştirmiş konsept bir yapıdır.

Vizyonumuz

Gelişen ve değişen konjonktürde; şirketimiz sürdürdüğü projelerde uluslararası standartta teknolojileri kullanarak ve sektördeki yenilikleri dünya çapında takip ederek, bölgesinde sektörün öncü firması olmayı hedeflemiştir.

Hakkımzda About